Koolitants 2020 piirkondliku tantsupäeva esinemisgraafik

Toimumiskoht:
15.03 Tallinna ja Lääne-Virumaa/Paide Muusika- ja Teatrimaja teine päev, 15.03.20
Vanuseklassid:
(6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
18:00 - 20:49
Nimekirja viimati muudetud:
10. märts 2020 09:41:40

NB! Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
18:00 Sissejuhatus 15:00
18:15 - 18:30 1 Tallinna Nõmme Huvikooli liikumisrühm Vihmapidu Urve Keskküla 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:50
2 ETA Tantsukool Rullisin suvevaheajal otse voodist välja... Karoline Suhhov, Karolin Käärik 1..4 Tallinn, Harju maakond 3:02
3 Carolina-Laagri Tahaks lennata Mari Ann Kaare 1..4 Saue, Harju maakond 3:10
4 Tantsuteater Polly Maraton Kerstin Lõzlova 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:07
5 KOIT TANTSUKOOL iilid Kristin Tagam 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:46
18:30 - 18:45 6 Kullo KT Stuudio Vihm paneb juuksed kasvama! Minnamari Murel 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:42
7 VK Janika Tallinn Sõbraga Maris Kallus 1..4 Tallinn, Harju maakond 1:48
8 Rahukad 2B Metsahõik Tantsijad ja juhendaja 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:45
9 Tantsuansambel Neposedõ Meie unistame... Natalja Baranova 1..4 Tallinn, Harju maakond 3:02
10 Studio JOY ja Läänemere Gümnaasium Araabia Ööd Alexander Makarov 1..4 Tallinn, Harju maakond 3:00
18:45 - 19:00 11 Rahumäe kooli tantsutrupp Keeruta, lennuta juhendaja, lapsed 1..4 Tallinn, Harju maakond 4:00
12 KOIT TANTSUKOOL Tantsu lind Kristina Raja 1..4 Tallinn, Harju maakond 3:00
13 Tantsuteater Focus Vääriskivid. Ljudmila Verbitska 1..4 Tallinn, Harju maakond 3:00
14 Stuudio dotE Unehaldjad Kertu Raja, Kätlin Raja, Gertrud Kuusmaa 1..4 Tallinn, Harju maakond 3:40
19:00 - 19:15 15 4/8 Dance studio Amatsoonid 1..4 Tallinn, Harju maakond 3:03
16 Lõvikuningate rühm Lindude lahing Marleen Veerpõld 1..4 Tapa, Lääne-Viru maakond 2:08
17 Esteetika- ja Tantsukool Uinudes unistustesse Karolin Möllits 1..4 Rakvere, Lääne-Viru maakond 2:46
18 Dreamstudio Õlekõrsik Julia Koneva 1..4 Tallinn, Harju maakond 3:30
19:16 vaheaeg 15:00
19:30 - 19:45 19 Varjud Uus tase Valeria Vetoskina 10..12 Narva, Ida-Viru maakond 2:45
20 JJ-Street Lockers Rikutud kohting Lenel Karu 10..12 Tartu, Tartu maakond 3:15
21 ETA Tantsukool Sina, mina - MEIE Liisa Laine 10..12 Tallinn, Harju maakond 3:30
22 Kullo KT Stuudio 1i Sandra Põld 10..12 Tallinn, Harju maakond 4:00
19:45 - 20:00 23 JJ-Street Popping Tehisinimesed Tauri Vosman 10..12 Tallinn, Harju maakond 3:13
24 Dreamstudio obadus Julia Koneva ja Carolyn Veensalu 10..12 Tallinn, Harju maakond 4:00
25 Väike-Maarja Gümnaasiumi 12. klass Vabadus tunda Väike-Maarja Gümnaasiumi 12. klass 10..12 Väike-Maarja vald, Lääne-Viru maakond 2:39
26 Danza Tantsukool - WAF Tantsukool mono Mark Monak, Annabel Piirma 10..12 Tallinn, Harju maakond 2:28
20:00 - 20:15 27 JJ-Street Dance Company (Tartu) Müstiline India Kreete Uustalu 10..12 Tartu, Tartu maakond 2:30
28 DanceAct Tantsustuudio Kirsiaed Teele Palts ja tantsijad 10..12 Tallinn, Harju maakond 2:27
29 Estraaditantsukool "Peppy-dance" Kullimäng Liisa Laine 10..12 Tallinn, Harju maakond 3:10
30 JJ-Street Kuum päev Mehhikos Kreete Uustalu 10..12 Tallinn, Harju maakond 2:30
31 ETA Tantsukool Rähkleja Karoline Suhhov 10..12 Tallinn, Harju maakond 3:21
20:15 - 20:30 32 Varjud Ime Valeria Vetoškina 10..12 Narva, Ida-Viru maakond 3:11
33 JJ-Street Tantsukool Kooritants Kätriin Kübar 10..12 Tallinn, Harju maakond 3:00
34 ETA Tantsukool Ma ei taha saada vihmaks Julia koneva 10..12 Tallinn, Harju maakond 4:00
20:29 tunnustuspreemiate jagamine 20:00

Küsimuste korral palume kirjutada oma murest aadressile koolitants@koolitants.ee