Virtuaalsed tantsupäevad ja kontserttuur 2021 piirkondliku tantsupäeva esinemisgraafik

Toimumiskoht:
Vene Kultuurikeskus kontsert 2, 29.08.21
Vanuseklassid:
(6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
18:00 - 19:59
Nimekirja viimati muudetud:
29. aug 2021 17:49:22

NB! Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
18:00 INGER 10:00
18:00 - 18:15 1 Studio JOY ja Läänemere Gümnaasium "Matrix" Aleksandr Makarov 4..7 Tallinn, Harju maakond 3:00
2 Tantsuansambel Neposedõ "Kompliment peakokalt" Elvira Prosvetova 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:35
18:15 - 18:30 3 Studio JOY ja Läänemere Gümnaasium "Lõbus seltskond" Igor Lider 1..4 Tallinn, Harju maakond 3:00
4 Tantsuteater Polly "Rõõmsameelne orkester " Polina Žukova 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:30
5 Flamencostuudio Fiesta "Koidust ehani" Ana Maria Garcia, Anne Anderson 10..12 Tallinn, Harju maakond 3:50
6 KOIT TANTSUKOOL "Vabandust" Kristin Tagam 4..7 Tallinn, Harju maakond 2:41
18:28 Vaheaeg 15:00
18:30 - 18:45 7 Arte Gümnaasium "Laula minuga" Ilona Vapper 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:30
18:45 - 19:00 8 Tantsuansambel Neposedõ "Kontsakesed" Natalja Baranova 6..9 Tallinn, Harju maakond 4:00
9 Goltsman Ballet Studio "Helge Jõu rüütlid" Maria Goltsman 1..4 Tallinn, Harju maakond 1:27
10 Tantsuteater Polly "Lähme maasikale" Kerstin Lõzlova, Polina Žukova, Laura Ragel 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:30
11 Carolina tantsustuudio "...jätab jälje." Aleksandra Kantola 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:30
12 Carolina tantsustuudio "Vihm on päikse hind." Mari Ann Kaare 1..4 Tallinn, Harju maakond 3:30
19:00 - 19:15 13 Stuudio dotE Tantsukool "Hingelinnud" Liisa Laine 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:35
19:05 Vaheaeg 15:00
19:15 - 19:30 14 ETA Tantsukool "Meie aed" Valeria Januškevitš 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:35
15 Tantsustuudio Dance Dream Viljandi Noored I "Skorpionid" Rita Muttel 6..9 Viljandi, Viljandi maakond 2:52
16 ETA Tantsukool "Pidžaaaaaaaaaaaaamalama" Julia koneva 1..4 Tallinn, Harju maakond 3:00
17 Tantsuteater Polly "Naerata maailmale" Polina Žukova, Roman Mihhailov 6..9 Tallinn, Harju maakond 4:00
19:30 - 19:45 18 Dreamstudio "pill" Julia Koneva 10..12 Tallinn, Harju maakond 4:00
19 Tallinna Huvikeskus ,,Kullo'' Tantsuansambel Sõleke "Vaatad, aga ei näe" Ingrid Elsa Mugu 10..12 Tallinn, Harju maakond 2:44
20 VK Janika Tantsuline Eliit "Tehnika(p)ime" Elina Gorelašvili 10..12 Tartu, Tartu maakond 3:00
19:44 INGER + TUNNUSTAMINE: juhendajad-autorid ja kunstilised juhid Linnar Looris ja Kadi Aare 15:00

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee