Virtuaalsed tantsupäevad ja kontserttuur 2021 piirkondliku tantsupäeva esinemisgraafik

Toimumiskoht:
Viljandi teater Ugala kontsert 4, 12.09.21
Vanuseklassid:
(3)4—6-aastased (ehk mudilased); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass)
Kestus:
12:00 - 14:35
Nimekirja viimati muudetud:
12. sept 2021 09:59:38

NB! Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
12:00 Inger 10:00
12:00 - 12:15 1 Maerobic tantsukool Marjule! Egely Pruuli mud Viljandi, Viljandi maakond 1:30
2 Tantsustuudio Dance Dream Viljandi Mudilased Kalalkäik Rita Muttel mud Viljandi, Viljandi maakond 2:10
3 Anni-Manni tantsuring Matkasellid Egely Pruuli mud Antsla, Võru maakond 2:04
12:15 - 12:30 4 Maerobic tantsukool Reisile Pariisi Herta Soro 4..7 Viljandi, Viljandi maakond 2:38
5 KOIT TANTSUKOOL Vabandust Kristin Tagam 4..7 Tallinn, Harju maakond 2:41
6 Tantsustuudio Dance Dream Viljandi Noored Peeglitagune maailm Rita Muttel 4..7 Viljandi, Viljandi maakond 3:20
7 Error Tantsukool Otse läbi hiphop'i Alar Orula 6..9 Tartu, Tartu maakond 2:15
12:30 - 12:45 8 Studio Joy Valga Kujutlusvõime mäng Veronika Jallai, Nikolai Voitenko 4..7 Valga, Valga maakond 3:24
9 Tantsustuudio Dance Dream Viljandi Noored I Skorpionid Rita Muttel 6..9 Viljandi, Viljandi maakond 2:52
12:37 Vaheaeg 15:00
12:45 - 13:00 10 Studio JOY ja Läänemere Gümnaasium Matrix Aleksandr Makarov 4..7 Tallinn, Harju maakond 3:00
11 Maerobic tantsukool Unised unistajad Egely Pruuli 4..7 Viljandi, Viljandi maakond 3:00
12 Tantsustuudio Dance Dream Viljandi Võistlus tiim Marutuul Rita Muttel 6..9 Viljandi, Viljandi maakond 2:30
13:00 - 13:15 13 Studio Joy Valga Ei vasta formaadile Marija Shaurova 4..7 Valga, Valga maakond 3:19
14 Carolina tantsustuudio ...jätab jälje. Aleksandra Kantola 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:30
15 Tantsustuudio Dance Dream Viljandi Võistlus tiim "Valmis olla START!" Rita Muttel 6..9 Viljandi, Viljandi maakond 2:35
16 Maerobic tantsukool Näita, kus mu süda on... Egely Pruuli mud Viljandi, Viljandi maakond 2:46
13:15 - 13:30 17 Error Tantsukool Peeglike, peeglike... Sandra Rätsep-Kirss 4..7 Tartu, Tartu maakond 2:36
18 Error Tantsukool Show peab jätkuma Liisa Mugra 4..7 Tartu, Tartu maakond 1:26
19 FACE Moe- ja Tantsukool Raamatuklubi Maarja Kukumägi 4..7 Viljandi, Viljandi maakond 2:35
20 VK Janika Tantsuline Eliit Notre-Dame Elina Gorelašvili 10..12 Tartu, Tartu maakond 3:05
13:28 Vaheaeg 15:00
13:30 - 13:45 21 Tallinna Huvikeskus ,,Kullo'' Tantsuansambel Sõleke Vaatad, aga ei näe Ingrid Elsa Mugu 10..12 Tallinn, Harju maakond 2:44
13:45 - 14:00 22 Error Tantsukool Muinasloo piiril Ingrid Pae, Vanessa Tamm 4..7 Tartu, Tartu maakond 2:22
23 Studio Joy Valga Muusika annab energiat Aleksandr Makarov 4..7 Valga, Valga maakond 3:42
24 T-Stuudio Liikuvad mõtted Karoline Suhhov 10..12 Haapsalu, Lääne maakond 4:00
25 Tantsustuudio Dance Dream Viljandi Noored I Kevadine vihm Rita Muttel 6..9 Viljandi, Viljandi maakond 2:50
14:00 - 14:15 26 Error Tantsukool Paaria Kätlin Kim 10..12 Tartu, Tartu maakond 2:42
27 Tantsuansambel Neposedõ Kontsakesed Natalja Baranova 6..9 Tallinn, Harju maakond 4:00
28 FACE Moe- ja Tantsukool Ott tahab tuppa tulla! Maarja Kukumägi 6..9 Viljandi, Viljandi maakond 3:15
29 Stuudio dotE Hingelinnud Liisa Laine 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:35
14:15 - 14:30 30 VK Janika Tantsuline Eliit Tehnika(p)ime Elina Gorelašvili 10..12 Tartu, Tartu maakond 3:00
14:20 INGER + TUNNUSTAMINE: juhendajad-autorid ja kunstilised juhid Linnar Looris ja Kadi Aare 15:00

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee