Virtuaalsed tantsupäevad ja kontserttuur 2021 piirkondliku tantsupäeva esinemisgraafik

Toimumiskoht:
Viljandi teater Ugala kontsert 5, 12.09.21
Vanuseklassid:
(3)4—6-aastased (ehk mudilased); (6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
18:00 - 20:19
Nimekirja viimati muudetud:
12. sept 2021 07:21:38

NB! Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
18:00 Inger 10:00
18:00 - 18:15 1 FACE Moe- ja Tantsukool SÖÖTU! Maarja Kukumägi 1..4 Viljandi, Viljandi maakond 2:50
2 Tantsustuudio Dance Dream Viljandi Lapsed I Inspektorid Rita Muttel 1..4 Viljandi, Viljandi maakond 3:05
18:15 - 18:30 3 KOIT TANTSUKOOL Vabandust Kristin Tagam 4..7 Tallinn, Harju maakond 2:41
4 FACE Moe- ja Tantsukool Lindmees Maarja Kukumägi, Christopher Meier 1..4 Viljandi, Viljandi maakond 2:30
5 Tantsustuudio Dance Dream Viljandi Lapsed Usside tempel Rita Muttel 1..4 Viljandi, Viljandi maakond 3:10
6 Maerobic tantsukool Tulge ikka lennates! Egely Pruuli 1..4 Viljandi, Viljandi maakond 3:03
18:30 - 18:45 7 Error Tantsukool Ootus Michelle Lukken 1..4 Tartu, Tartu maakond 2:37
8 Error Tantsukool Miks sõtta Merilin Mutli 10..12 Tartu, Tartu maakond 2:59
9 Tantsutrupp LP Beibi Egely Pruuli 10..12 Karula vald, Valga maakond 2:53
10 Studio JOY ja Läänemere Gümnaasium Matrix Aleksandr Makarov 4..7 Tallinn, Harju maakond 3:00
18:43 Vaheaeg 15:00
18:45 - 19:00 11 Error Tantsukool Nii kuis kokku lepitud Alar Orula 10..12 Tartu, Tartu maakond 2:55
19:00 - 19:15 12 Error Tantsukool Täiskuu lummas Marju Asarov 1..4 Tartu, Tartu maakond 2:49
13 Triiniks Allavoolu Madli Teller ja tantsijad 6..9 Nõo vald, Tartu maakond 3:30
14 Tantsustuudio Dance Dream Viljandi Noored I Skorpionid Rita Muttel 6..9 Viljandi, Viljandi maakond 2:52
15 Tallinna Huvikeskus ,,Kullo'' Tantsuansambel Sõleke Vaatad, aga ei näe Ingrid Elsa Mugu 10..12 Tallinn, Harju maakond 2:44
19:15 - 19:30 16 FACE Moe- ja Tantsukool Juhe seina! Maarja Kukumägi 10..12 Viljandi, Viljandi maakond 2:26
17 Error Tantsukool Minu rahu Alexandra Katariina Org 10..12 Tartu, Tartu maakond 2:31
18 VK Janika Tantsuline Eliit Notre-Dame Elina Gorelašvili 10..12 Tartu, Tartu maakond 3:05
19:25 Vaheaeg 15:00
19:30 - 19:45 19 Carolina tantsustuudio ...jätab jälje. Aleksandra Kantola 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:30
20 T-Stuudio Liikuvad mõtted Karoline Suhhov 10..12 Haapsalu, Lääne maakond 4:00
19:45 - 20:00 21 Tantsuansambel Neposedõ Kontsakesed Natalja Baranova 6..9 Tallinn, Harju maakond 4:00
22 Stuudio dotE Hingelinnud Liisa Laine 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:35
23 Error Tantsukool Paaria Kätlin Kim 10..12 Tartu, Tartu maakond 2:42
20:00 - 20:15 24 VK Janika Tantsuline Eliit Tehnika(p)ime Elina Gorelašvili 10..12 Tartu, Tartu maakond 3:00
20:04 INGER + TUNNUSTAMINE: juhendajad-autorid ja kunstilised juhid Linnar Looris ja Kadi Aare 15:00

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee