Virtuaalsed tantsupäevad ja kontserttuur 2021 piirkondliku tantsupäeva esinemisgraafik

Toimumiskoht:
Paide Muusika- ja Teatrimaja kontsert 6, 19.09.21
Vanuseklassid:
Kestus:
14:00 - 16:53
Nimekirja viimati muudetud:
18. sept 2021 22:40:49

NB! Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
14:00 Inger 5:00
14:00 - 14:15 1 SaareSära Tantsukool "Ükssarvikute vihmatants" Marju Võrno mud Kaarma vald, Saare maakond 1:45
2 Rapla Tantsustuudio "Kui tuuled pöörduvad" Liis Pärn mud Rapla, Rapla maakond 2:53
3 Tantsukool Cestants "Kummituste spordipäev" Marianne Allingu mud Jõgeva, Jõgeva maakond 2:27
4 Rapla Tantsustuudio "Olemise kergus" Liis Pärn 4..7 Rapla, Rapla maakond 3:02
14:15 - 14:30 5 SaareSära Tantsukool "Täppide loendus 1-2-3" Marju Võrno mud Kaarma vald, Saare maakond 1:39
6 Keeris "Vaskussi rada" Anu Mölder, Ene Mets 1..4 Viimsi vald, Harju maakond 2:15
7 Jõgeva Muusikakool Pärlid "Suured teadlased" Madli Teller ja tantsijad 1..4 Jõgeva, Jõgeva maakond 2:35
8 Tantsukool Cestants "Roosa unistus" Marianne Allingu mud Jõgeva, Jõgeva maakond 2:55
9 Rapla Tantsustuudio "Aafrika" Liis Pärn 1..4 Rapla, Rapla maakond 3:06
14:32 Vaheaeg 15:00
14:45 - 15:00 10 Keeris "Päkapikk otsib kodu" Ene Mets 4..7 Viimsi vald, Harju maakond 2:15
11 Tantsukool Cestants "Mereröövli tütar" Marianne Allingu mud Jõgeva, Jõgeva maakond 2:35
12 Keeris "Unes või ilmsi" Ene Mets, Emily Uibo 1..4 Viimsi vald, Harju maakond 2:00
13 KOIT TANTSUKOOL "Vabandust" Kristin Tagam 4..7 Tallinn, Harju maakond 2:41
14 Tantsukool Cestants "Maski ball" Marianne Allingu 1..4 Jõgeva, Jõgeva maakond 3:20
15:00 - 15:15 15 ETA Tantsukool "Tulilinnud" Dagmar Rang-Saal 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:05
16 Keeris "Flamingo" Ene Mets 1..4 Viimsi vald, Harju maakond 3:00
17 Studio JOY ja Läänemere Gümnaasium "Matrix" Aleksandr Makarov 4..7 Tallinn, Harju maakond 3:00
15:12 Vaheaeg 15:00
15:15 - 15:30 18 Keeris "Teel tundmatusse" Emily Uibo 4..7 Viimsi vald, Harju maakond 2:15
19 Keeris "Sõpradena..." Ene Mets 4..7 Viimsi vald, Harju maakond 3:00
15:30 - 15:45 20 Keeris "Ära anna alla" Lisa Jennyfer Benita 4..7 Viimsi vald, Harju maakond 2:00
21 Jõgeva Muusikakool Monte "Põgenemine" Madli Teller ja tantsijad 4..7 Jõgeva vald, Jõgeva maakond 3:00
22 Keeris "Taas - koos - hoos" Ene Mets 4..7 Viimsi vald, Harju maakond 2:45
23 Jõgeva Muusikakool Föönix "Mürgine jutt" Madli Teller ja tantsijad 10..12 Jõgeva vald, Jõgeva maakond 3:25
15:45 - 16:00 24 ARABESK "Päikse lill" Natalja Bažina 4..7 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 2:56
25 VK Janika Tantsuline Eliit "Notre-Dame" Elina Gorelašvili 10..12 Tartu, Tartu maakond 3:05
15:53 Vaheaeg 15:00
16:00 - 16:15 26 T-Stuudio "Liikuvad mõtted" Karoline Suhhov 10..12 Haapsalu, Lääne maakond 4:00
27 ETA Tantsukool "Maskeraad" Dagmar Rang-Saal 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:38
16:15 - 16:30 28 Keeris "Sinu valgus" Lisa Jennyfer Benita 6..9 Viimsi vald, Harju maakond 3:10
29 Error Tantsukool "Paaria" Kätlin Kim 10..12 Tartu, Tartu maakond 2:42
30 Carolina tantsustuudio "...jätab jälje." Aleksandra Kantola 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:30
31 Tantsustuudio Dance Dream Viljandi Noored I "Skorpionid" Rita Muttel 6..9 Viljandi, Viljandi maakond 2:52
16:30 - 16:45 32 Tallinna Huvikeskus ,,Kullo'' Tantsuansambel Sõleke "Vaatad, aga ei näe" Ingrid Elsa Mugu 10..12 Tallinn, Harju maakond 2:44
33 VK Janika Tantsuline Eliit "Tehnika(p)ime" Elina Gorelašvili 10..12 Tartu, Tartu maakond 3:00
16:38 INGER + TUNNUSTAMINE: juhendajad-autorid ja kunstilised juhid Linnar Looris ja Kadi Aare 15:00

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee