Virtuaalsed tantsupäevad ja kontserttuur 2021 piirkondliku tantsupäeva esinemisgraafik

Toimumiskoht:
Paide Muusika- ja Teatrimaja kontsert 6, 19.09.21
Vanuseklassid:
Kestus:
14:00 - 16:53
Nimekirja viimati muudetud:
18. sept 2021 22:40:49

NB! Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
14:00 Inger 5:00
14:00 - 14:15 1 SaareSära Tantsukool Ükssarvikute vihmatants Marju Võrno mud Kaarma vald, Saare maakond 1:45
2 Rapla Tantsustuudio Kui tuuled pöörduvad Liis Pärn mud Rapla, Rapla maakond 2:53
3 Tantsukool Cestants Kummituste spordipäev Marianne Allingu mud Jõgeva, Jõgeva maakond 2:27
4 Rapla Tantsustuudio Olemise kergus Liis Pärn 4..7 Rapla, Rapla maakond 3:02
14:15 - 14:30 5 SaareSära Tantsukool Täppide loendus 1-2-3 Marju Võrno mud Kaarma vald, Saare maakond 1:39
6 Keeris Vaskussi rada Anu Mölder, Ene Mets 1..4 Viimsi vald, Harju maakond 2:15
7 Jõgeva Muusikakool Pärlid Suured teadlased Madli Teller ja tantsijad 1..4 Jõgeva, Jõgeva maakond 2:35
8 Tantsukool Cestants Roosa unistus Marianne Allingu mud Jõgeva, Jõgeva maakond 2:55
9 Rapla Tantsustuudio Aafrika Liis Pärn 1..4 Rapla, Rapla maakond 3:06
14:32 Vaheaeg 15:00
14:45 - 15:00 10 Keeris Päkapikk otsib kodu Ene Mets 4..7 Viimsi vald, Harju maakond 2:15
11 Tantsukool Cestants Mereröövli tütar Marianne Allingu mud Jõgeva, Jõgeva maakond 2:35
12 Keeris Unes või ilmsi Ene Mets, Emily Uibo 1..4 Viimsi vald, Harju maakond 2:00
13 KOIT TANTSUKOOL Vabandust Kristin Tagam 4..7 Tallinn, Harju maakond 2:41
14 Tantsukool Cestants Maski ball Marianne Allingu 1..4 Jõgeva, Jõgeva maakond 3:20
15:00 - 15:15 15 ETA Tantsukool Tulilinnud Dagmar Rang-Saal 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:05
16 Keeris Flamingo Ene Mets 1..4 Viimsi vald, Harju maakond 3:00
17 Studio JOY ja Läänemere Gümnaasium Matrix Aleksandr Makarov 4..7 Tallinn, Harju maakond 3:00
15:12 Vaheaeg 15:00
15:15 - 15:30 18 Keeris Teel tundmatusse Emily Uibo 4..7 Viimsi vald, Harju maakond 2:15
19 Keeris Sõpradena... Ene Mets 4..7 Viimsi vald, Harju maakond 3:00
15:30 - 15:45 20 Keeris Ära anna alla Lisa Jennyfer Benita 4..7 Viimsi vald, Harju maakond 2:00
21 Jõgeva Muusikakool Monte Põgenemine Madli Teller ja tantsijad 4..7 Jõgeva vald, Jõgeva maakond 3:00
22 Keeris Taas - koos - hoos Ene Mets 4..7 Viimsi vald, Harju maakond 2:45
23 Jõgeva Muusikakool Föönix Mürgine jutt Madli Teller ja tantsijad 10..12 Jõgeva vald, Jõgeva maakond 3:25
15:45 - 16:00 24 ARABESK Päikse lill Natalja Bažina 4..7 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 2:56
25 VK Janika Tantsuline Eliit Notre-Dame Elina Gorelašvili 10..12 Tartu, Tartu maakond 3:05
15:53 Vaheaeg 15:00
16:00 - 16:15 26 T-Stuudio Liikuvad mõtted Karoline Suhhov 10..12 Haapsalu, Lääne maakond 4:00
27 ETA Tantsukool Maskeraad Dagmar Rang-Saal 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:38
16:15 - 16:30 28 Keeris Sinu valgus Lisa Jennyfer Benita 6..9 Viimsi vald, Harju maakond 3:10
29 Error Tantsukool Paaria Kätlin Kim 10..12 Tartu, Tartu maakond 2:42
30 Carolina tantsustuudio ...jätab jälje. Aleksandra Kantola 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:30
31 Tantsustuudio Dance Dream Viljandi Noored I Skorpionid Rita Muttel 6..9 Viljandi, Viljandi maakond 2:52
16:30 - 16:45 32 Tallinna Huvikeskus ,,Kullo'' Tantsuansambel Sõleke Vaatad, aga ei näe Ingrid Elsa Mugu 10..12 Tallinn, Harju maakond 2:44
33 VK Janika Tantsuline Eliit Tehnika(p)ime Elina Gorelašvili 10..12 Tartu, Tartu maakond 3:00
16:38 INGER + TUNNUSTAMINE: juhendajad-autorid ja kunstilised juhid Linnar Looris ja Kadi Aare 15:00

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee