Koolitants 2022 piirkondliku tantsupäeva esinemisgraafik

Toimumiskoht:
Reede, 15.04.2022 kell 18:00 Paide Muusika- ja Teatrimaja / Tallinna piirkondlik tantsupäev 1, 15.04.22
Vanuseklassid:
(11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass)
Kestus:
18:00 - 21:18
Nimekirja viimati muudetud:
13. apr 2022 23:34:12

NB! Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
18:00 INGER ja tantsijad - Koolitantsu kontsert algab! 10:00
18:00 - 18:15 1 Stuudio dotE Tantsukool "Püüa kinni kui suudad" Kertu Raja 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:00
2 V.A.T Stuudio "Meenutus" Alexandra Katariina Org 6..9 Tallinn, Harju maakond 2:54
18:15 - 18:30 3 ETA Tantsukool "Raisauss" Julia Koneva 6..9 Tallinn, Harju maakond 4:00
4 Jete Tantsustuudio "Kuud kuulates" Eneli Rüütli, Diana Senkel 6..9 Tallinn, Harju maakond 4:00
5 Showgrupp Vikerkaar "Troopiline tihnik" Häldi Kasak 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:38
18:30 - 18:45 6 KOIT TANTSUKOOL "Õndsuses puhkeme õide" Janne Reha 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:35
7 Tuliplikad "Multikas" Anu Vask 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:00
8 Stuudio dotE Tantsukool "Võrsudes laotusesse" Liisa Laine 6..9 Tallinn, Harju maakond 4:00
9 ETA Tantsukool "kihk" Julia Koneva 6..9 Tallinn, Harju maakond 4:00
18:45 - 19:00 10 ArteFlamenco "Farruca" Maria Rääk 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:00
18:50 Vaheaeg 15:00
19:05 INGER 10:00
19:15 - 19:30 11 Leesikad "Vargamäng" Hedvig Haarde 6..9 Tallinn, Harju maakond 2:05
12 Stuudio dotE Tantsukool "Püüeldes rahuni" Kertu Raja ja Kätlin Raja 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:00
13 Kullo KT Stuudio "Ärakadumise pelgus" Mirjam Murel-Punder 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:08
14 V.A.T Stuudio "Boss prouad" Alexandra Katariina Org 6..9 Tallinn, Harju maakond 2:35
15 ETA Tantsukool "Jäälind" Valeria Januškevitš 6..9 Tallinn, Harju maakond 4:00
19:30 - 19:45 16 DANCEDA STUDIO "Kus suitsu, seal tuld" Annika Tomker, Laura Saava 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:40
17 Tantsuteater Polly "Öö Veronas" Polina Žukova 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:02
18 KOIT TANTSUKOOL "70% mingi asi" tantsijad ja juhendaja 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:20
19 Stuudio dotE Tantsukool "Kultuuriline häire" Ahto Pääsik 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:00
19:45 - 20:00 20 Kullo KT Stuudio "Staariks saama pean" Kätlin Kuldmaa 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:18
21 DanceAct Tantsustuudio "Maria, Rosalia, Carmelita ja teised" Johanna-Maria Soone 6..9 Tallinn, Harju maakond 2:59
19:54 Vaheaeg 15:00
20:09 INGER 5:00
20:00 - 20:15 22 Triiniks "Unistajad" Juhendaja ja tantsijad 6..9 Nõo vald, Tartu maakond 4:00
20:15 - 20:30 23 ETA Tantsukool "PoKKorn" Hele-Riin Hunt, Roosimari Kruus, Norah Põder, Helerin Vaik, Saara Lotta Krussel, Mona Viilup 6..9 Tallinn, Harju maakond 4:00
24 Leesikad "Mängu ilu" Kristiina Siig 6..9 Tallinn, Harju maakond 4:05
25 KOIT TANTSUKOOL "o o t a" Kristin Tagam 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:31
20:30 - 20:45 26 Tantsuteater Polly "Ma armastan sind " Polina Žukova 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:45
27 V.A.T Crew "Imposant" Kätlin Kim 6..9 Tallinn, Harju maakond 2:25
28 Stuudio dotE Tantsukool "Ood loodusele" Liisa Laine 6..9 Tallinn, Harju maakond 4:00
29 Tallinna Huvikeskus Kullo tantsuansambel Sõleke esindusrühm "Magus hullus" Jakob Patrik Ross 10..12 Tallinn, Harju maakond 3:32
20:48 Tantsuansambel Sõleke + tunnustamine 30:00

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee