Koolitants 2022 lõppkontserdi esinemisgraafik

Toimumiskoht:
Lõppkontsert, 2. mai 2022 kell 15:00 Rahvusooper Estonia, 02.05.22
Vanuseklassid:
Kestus:
15:00 - 18:31
Nimekirja viimati muudetud:
27. apr 2022 21:55:14

NB! Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
15:00 Koolitantsu lõppkontsert algab: Inger 10:00
15:00 - 15:15 1 Võimlemisklubi Janika Võru "Sünnipäev" Tea Kõrs 1..4 Võru, Võru maakond 3:05
2 KOIT TANTSUKOOL "Puhja Tuulid" Kristin Tagam mud Tallinn, Harju maakond 2:44
15:15 - 15:30 3 Tantsuansambel Neposedõ "Lesisid ahjul...ja pistsid punuma!" Daniil Vereštšagin 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:25
4 VÕRU TANTSUKESKUS "Järelvalveta lõke" ANDRE LAINE mud Võru, Võru maakond 3:00
5 T-Stuudio "Olles teel" Liisa Laine 6..9 Haapsalu, Lääne maakond 3:30
6 Triiniks "Kiired ehitusmeistrid" Ingrid Hamer 1..4 Nõo vald, Tartu maakond 2:55
15:30 - 15:45 7 Laine Mägi Tantsukool "Üks silmapilk" Ingrid Jasmin 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 2:19
8 Tantsuteater Polly "Jaanimardikad" Kerstin Lõzlova mud Tallinn, Harju maakond 2:00
9 FACE Moe- ja Tantsukool "SIEMBAMBA" Maarja Kukumägi, Veronika Sadkevitš, Christopher Meier 6..9 Viljandi, Viljandi maakond 3:21
10 Maerobic tantsukool "PU-PU-PUMPA" EGELY SARV 1..4 Viljandi, Viljandi maakond 3:52
15:44 Vaheaeg 20:00
16:00 - 16:15 11 Triiniks "Päikesekillud" Juhendaja ja tantsijad 1..4 Nõo vald, Tartu maakond 2:50
12 Tähtvere Tantsukeskus "Ära sega!" Marit Männiste 1..4 Tartu, Tartu maakond 2:40
13 Kadi Noorte Eliit "Ingli tiiva puudutus" Ingrid Jasmin 6..9 Rapla vald, Rapla maakond 3:00
14 SaareSära Tantsukool "Kõdi kõdi" Laura Olesk-Sullakatko mud Kaarma vald, Saare maakond 3:04
16:15 - 16:30 15 Tantsuteater Polly "Ma armastan sind " Polina Žukova 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:45
16 Laine Mägi Tantsukool "Kossumäng" Ingrid Jasmin mud Pärnu, Pärnu maakond 2:53
17 Stuudio dotE Tantsukool "Ood loodusele" Liisa Laine 6..9 Tallinn, Harju maakond 4:00
18 Tantsustuudio Dance Dream Viljandi Mudilased I "Kapikratid" Rita Muttel mud Viljandi, Viljandi maakond 3:33
16:30 - 16:45 19 Kadi Krikmann "23:23" Kadi Krikmann 6..9 Tartu, Tartu maakond 3:26
20 Varjud "Tantsi minuga!" Natalja Jakovleva 1..4 Narva, Ida-Viru maakond 3:19
21 ETA Tantsukool "PoKKorn" Hele-Riin Hunt, Roosimari Kruus, Norah Põder, Helerin Vaik, Saara Lotta Krussel, Mona Viilup 6..9 Tallinn, Harju maakond 4:00
16:46 Vaheaeg 20:00
17:00 - 17:15 22 Triiniks "Unistajad" Juhendaja ja tantsijad 6..9 Nõo vald, Tartu maakond 4:00
23 ETA Tantsukool "Martsipanid" Dagmar Rang-Saal 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:55
24 Black and Brownie Tantsukool "Maailmaparandajad" Kadi Keskülla mud Pärnu, Pärnu maakond 3:15
17:15 - 17:30 25 Stuudio dotE Tantsukool "Võrsudes laotusesse" Liisa Laine 6..9 Tallinn, Harju maakond 4:00
26 SaareSära Tantsukool "Pesupäev" Marju Võrno mud Kaarma vald, Saare maakond 2:47
27 Rapla Tantsustuudio "Siin me kokku saime" Ühislooming 6..9 Rapla, Rapla maakond 3:26
28 ETA Tantsukool "Raisauss" Julia Koneva 6..9 Tallinn, Harju maakond 4:00
17:30 - 17:45 29 FACE Moe- ja Tantsukool "LIITU MEIE GÄNGIGA!" Maarja Kukumägi, Veronika Sadkevitš, Christopher Meier 1..4 Viljandi, Viljandi maakond 3:00
30 Varjud "Maa, kus valisteb jazz" Valeria Zrajeva 6..9 Narva, Ida-Viru maakond 3:38
17:41 Vaheaeg 20:00
18:01 Inger & bänd + kunstilised juhid Elina Gorelašvili ja Joonas Tagel + tantsude autorite ja juhendajate TUNNUSTAMINE 30:00

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee