Koolitants 2022 lõppkontserdi esinemisgraafik

Toimumiskoht:
Lõppkontsert, 2. mai 2022 kell 19:00 Rahvusooper Estonia, 02.05.22
Vanuseklassid:
Kestus:
19:00 - 22:14
Nimekirja viimati muudetud:
27. apr 2022 22:50:25

NB! Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
19:00 Koolitantsu lõppkontsert algab: Inger 10:00
19:00 - 19:15 1 VÕRU TANTSUKESKUS "Tartu 2024" ANDRE LAINE 4..7 Võru, Võru maakond 2:30
2 Tähtvere Tantsukeskus "Koomiksi keeles" Kerstin Lõhmus 4..7 Tartu, Tartu maakond 2:30
19:15 - 19:30 3 Black and Brownie Tantsukool "Kuidas seda sulle öelda.." Carolina Tagobert 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 4:00
4 ARABESK "KIVI LINNUPOJA UNISTUS" TATJANA TARAKANOVA 4..7 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 2:46
5 Võru Kunstikooli tantsutrupp Katariina "Puhas leht" Janeli Sikaste 10..12 Võru, Võru maakond 3:35
6 ETA Tantsukool "UIT" Karoline Suhhov 10..12 Tallinn, Harju maakond 4:00
19:30 - 19:45 7 Tähtvere Tantsukeskus "Veab sul" Kalver Kaseorg 10..12 Tartu, Tartu maakond 2:57
8 Dreamstudio "ma olin vee all kui pauk käis" Julia Koneva 4..7 Tallinn, Harju maakond 5:00
19:41 Vaheaeg 20:00
20:00 - 20:15 9 Jõgeva Muusikakool Föönix "nagu lained mee sees" Sofia Filippou 10..12 Jõgeva vald, Jõgeva maakond 5:00
10 Võimlemisklubi Janika Võru "AJATU PÕIKTÄNAV " Tantsijad ja juhendaja 4..7 Võru, Võru maakond 2:58
11 Tantsuansambel Neposedõ "Neiud" Liina Baranova 4..7 Tallinn, Harju maakond 4:00
12 S-Stuudio "Hei, ma tahtsin öelda, et..." Leanika Mändma-Orasmaa 10..12 Viljandi, Viljandi maakond 3:40
20:15 - 20:30 13 MEIE STUUDIO "Sokumäng" ANDRE LAINE 4..7 Põlva, Põlva maakond 2:30
14 Varjud "Vestlus" Merilin Kruberg 10..12 Narva, Ida-Viru maakond 2:59
15 OMAtsirkus "Sisin-sasin" Triin Marts 10..12 Tallinn, Harju maakond 2:50
16 Black and Brownie Tantsukool "teekond linna" Kristjan Ploomipuu 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:16
20:32 Vaheaeg 20:00
20:45 - 21:00 17 Kullo KT Stuudio "i-i-i-i-i-i-i-i-iiiiiiiii" Sandra Põld 10..12 Tallinn, Harju maakond 3:20
18 Leesikad "Mõni moodne samm" koreograafia: Allar Valge, lavale seadnud: Kristiina Siig 10..12 Tallinn, Harju maakond 2:39
19 Laine Mägi Tantsukool "Salalootus" Ingrid Jasmin 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 3:25
21:00 - 21:15 20 Black and Brownie Tantsukool "Džentelmenid" Kristjan Ploomipuu 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 2:47
21 VK Janika Tantsuline Eliit "NÜMF" Elina Gorelašvili 10..12 Tartu, Tartu maakond 3:30
22 Sütevaka ""niit või käär?"" Anett Leesment 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 4:50
21:15 - 21:30 23 Tähtvere Tantsukeskus "Paabulinnu paradoks" Maarja Pruuli, Kerstin Lõhmus 10..12 Tartu, Tartu maakond 3:45
24 Tallinna Huvikeskus Kullo tantsuansambel Sõleke esindusrühm "Magus hullus" Jakob Patrik Ross 10..12 Tallinn, Harju maakond 3:32
21:24 Vaheaeg 20:00
21:44 Inger & bänd + Koolitantsu peakorraldaja Raido Bergstein + kunstilised juhid Elina Gorelašvili ja Joonas Tagel + tantsude autorite ja juhendajate TUNNUSTAMINE 30:00

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee