Koolitants 2022 lõppkontserdi proovigraafik

Toimumiskoht:
Lõppkontsert, 2. mai 2022 kell 15:00 Rahvusooper Estonia, 02.05.22
Vanuseklassid:
Kestus:
10:45 - 14:26
Nimekirja viimati muudetud:
26. apr 2022 13:26:12

NB! Iga tantsu prooviaeg võrdub tantsu pikkusega.
Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
10:45 - 11:00 1 Stuudio dotE Tantsukool "Võrsudes laotusesse" Liisa Laine 6..9 Tallinn, Harju maakond 4:00
2 Stuudio dotE Tantsukool "Ood loodusele" Liisa Laine 6..9 Tallinn, Harju maakond 4:00
3 ETA Tantsukool "PoKKorn" Hele-Riin Hunt, Roosimari Kruus, Norah Põder, Helerin Vaik, Saara Lotta Krussel, Mona Viilup 6..9 Tallinn, Harju maakond 4:00
4 ETA Tantsukool "Martsipanid" Dagmar Rang-Saal 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:55
11:00 - 11:15 5 ETA Tantsukool "Raisauss" Julia Koneva 6..9 Tallinn, Harju maakond 4:00
6 ETA Tantsukool "UIT" Karoline Suhhov 10..12 Tallinn, Harju maakond 4:00
7 Dreamstudio "ma olin vee all kui pauk käis" Julia Koneva 4..7 Tallinn, Harju maakond 5:00
11:15 - 11:30 8 OMAtsirkus "Sisin-sasin" Triin Marts 10..12 Tallinn, Harju maakond 2:50
9 Tantsuansambel Neposedõ "Neiud" Liina Baranova 4..7 Tallinn, Harju maakond 4:00
10 Tantsuansambel Neposedõ "Lesisid ahjul...ja pistsid punuma!" Daniil Vereštšagin 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:25
11 KOIT TANTSUKOOL "Puhja Tuulid" Kristin Tagam mud Tallinn, Harju maakond 2:44
11:30 - 11:45 12 Tantsuteater Polly "Ma armastan sind " Polina Žukova 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:45
13 Tantsuteater Polly "Jaanimardikad" Kerstin Lõzlova mud Tallinn, Harju maakond 2:00
11:37 Paus 5:00
11:30 - 11:45 14 Tallinna Huvikeskus Kullo tantsuansambel Sõleke esindusrühm "Magus hullus" Jakob Patrik Ross 10..12 Tallinn, Harju maakond 3:32
11:45 - 12:00 15 Leesikad "Mõni moodne samm" koreograafia: Allar Valge, lavale seadnud: Kristiina Siig 10..12 Tallinn, Harju maakond 2:39
16 Rapla Tantsustuudio "Siin me kokku saime" Ühislooming 6..9 Rapla, Rapla maakond 3:26
17 Kadi Noorte Eliit "Ingli tiiva puudutus" Ingrid Jasmin 6..9 Rapla vald, Rapla maakond 3:00
18 T-Stuudio "Olles teel" Liisa Laine 6..9 Haapsalu, Lääne maakond 3:30
12:00 - 12:15 19 Black and Brownie Tantsukool "Džentelmenid" Kristjan Ploomipuu 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 2:47
20 Black and Brownie Tantsukool "teekond linna" Kristjan Ploomipuu 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:16
21 Black and Brownie Tantsukool "Kuidas seda sulle öelda.." Carolina Tagobert 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 4:00
22 Black and Brownie Tantsukool "Maailmaparandajad" Kadi Keskülla mud Pärnu, Pärnu maakond 3:15
12:15 - 12:30 23 Sütevaka ""niit või käär?"" Anett Leesment 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 4:50
24 Laine Mägi Tantsukool "Kossumäng" Ingrid Jasmin mud Pärnu, Pärnu maakond 2:53
25 Laine Mägi Tantsukool "Üks silmapilk" Ingrid Jasmin 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 2:19
26 Laine Mägi Tantsukool "Salalootus" Ingrid Jasmin 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 3:25
12:31 Paus 5:00
12:30 - 12:45 27 ARABESK "KIVI LINNUPOJA UNISTUS" TATJANA TARAKANOVA 4..7 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 2:46
28 Varjud "Maa, kus valisteb jazz" Valeria Zrajeva 6..9 Narva, Ida-Viru maakond 3:38
29 Varjud "Tantsi minuga!" Natalja Jakovleva 1..4 Narva, Ida-Viru maakond 3:19
12:45 - 13:00 30 Varjud "Vestlus" Merilin Kruberg 10..12 Narva, Ida-Viru maakond 2:59
31 Triiniks "Kiired ehitusmeistrid" Ingrid Hamer 1..4 Nõo vald, Tartu maakond 2:55
32 Triiniks "Unistajad" Juhendaja ja tantsijad 6..9 Nõo vald, Tartu maakond 4:00
33 Triiniks "Päikesekillud" Juhendaja ja tantsijad 1..4 Nõo vald, Tartu maakond 2:50
13:00 - 13:15 34 Maerobic tantsukool "PU-PU-PUMPA" EGELY SARV 1..4 Viljandi, Viljandi maakond 3:52
35 Tantsustuudio Dance Dream Viljandi Mudilased I "Kapikratid" Rita Muttel mud Viljandi, Viljandi maakond 3:33
36 FACE Moe- ja Tantsukool "LIITU MEIE GÄNGIGA!" Maarja Kukumägi, Veronika Sadkevitš, Christopher Meier 1..4 Viljandi, Viljandi maakond 3:00
37 FACE Moe- ja Tantsukool "SIEMBAMBA" Maarja Kukumägi, Veronika Sadkevitš, Christopher Meier 6..9 Viljandi, Viljandi maakond 3:21
13:15 - 13:30 38 S-Stuudio "Hei, ma tahtsin öelda, et..." Leanika Mändma-Orasmaa 10..12 Viljandi, Viljandi maakond 3:40
39 Kadi Krikmann "23:23" Kadi Krikmann 6..9 Tartu, Tartu maakond 3:26
40 VK Janika Tantsuline Eliit "NÜMF" Elina Gorelašvili 10..12 Tartu, Tartu maakond 3:30
13:30 Paus 5:00
13:30 - 13:45 41 Tähtvere Tantsukeskus "Paabulinnu paradoks" Maarja Pruuli, Kerstin Lõhmus 10..12 Tartu, Tartu maakond 3:45
42 Tähtvere Tantsukeskus "Koomiksi keeles" Kerstin Lõhmus 4..7 Tartu, Tartu maakond 2:30
43 Tähtvere Tantsukeskus "Ära sega!" Marit Männiste 1..4 Tartu, Tartu maakond 2:40
13:45 - 14:00 44 Tähtvere Tantsukeskus "Veab sul" Kalver Kaseorg 10..12 Tartu, Tartu maakond 2:57
45 Võimlemisklubi Janika Võru "Sünnipäev" Tea Kõrs 1..4 Võru, Võru maakond 3:05
46 Võimlemisklubi Janika Võru "AJATU PÕIKTÄNAV " Tantsijad ja juhendaja 4..7 Võru, Võru maakond 2:58
47 Võru Kunstikooli tantsutrupp Katariina "Puhas leht" Janeli Sikaste 10..12 Võru, Võru maakond 3:35
14:00 - 14:15 48 Kullo KT Stuudio "i-i-i-i-i-i-i-i-iiiiiiiii" Sandra Põld 10..12 Tallinn, Harju maakond 3:20
49 VÕRU TANTSUKESKUS "Järelvalveta lõke" ANDRE LAINE mud Võru, Võru maakond 3:00
50 VÕRU TANTSUKESKUS "Tartu 2024" ANDRE LAINE 4..7 Võru, Võru maakond 2:30
51 MEIE STUUDIO "Sokumäng" ANDRE LAINE 4..7 Põlva, Põlva maakond 2:30
52 Jõgeva Muusikakool Föönix "nagu lained mee sees" Sofia Filippou 10..12 Jõgeva vald, Jõgeva maakond 5:00
14:15 - 14:30 53 SaareSära Tantsukool "Kõdi kõdi" Laura Olesk-Sullakatko mud Kaarma vald, Saare maakond 3:04
54 SaareSära Tantsukool "Pesupäev" Marju Võrno mud Kaarma vald, Saare maakond 2:47

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee