Koolitants 2023 maakondliku tantsupäeva esinemisgraafik
- Toimumiskoht:
- Reede, 3.veebruar 2023 kell 18.00 Vene Kultuurikeskus / Harjumaa maakondlik, 03.02.23
- Vanuseklassid:
- (3)4—6-aastased (ehk mudilased); (6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
- Kestus:
- 18:00 - 20:51
- Nimekirja viimati muudetud:
- 2. veebr 2023 14:42:33
NB!
Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.
Aeg | Nr | Trupi nimi | Tantsu pealkiri | Tantsu autor | VA | Aadress | Kestus |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | Algab Koolitants 2023 Harjumaa tantsupäev // KELLY VASK | 10:00 | |||||
18:00 - 18:15 | 1 | V.A.T Stuudio KIILI | "Aafrika rütmis" | Riin Uusna | mud | Kiili vald, Harju maakond | 3:21 |
2 | Mydance tantsuklubi Peetri ja Muraste | "Lootus" | Ilona Vapper ja Kristiina Voolar | 1..4 | Saue vald, Harju maakond | 2:42 | |
18:15 - 18:30 | 3 | V.A.T Stuudio SAKU | "Peopõdrad" | Birgit Plaser | 1..4 | Saku vald, Harju maakond | 3:29 |
4 | Keeris | "Ära muretse, ole õnnelik" | Ene Mets | 4..7 | Viimsi vald, Harju maakond | 3:00 | |
5 | Diva tantsustuudio | "Muusika meie kehas" | Marit Miller | 1..4 | Keila, Harju maakond | 2:40 | |
6 | Mosaiik tantsukool | "New Yorgi tänavad" | Tuuli Riit | 4..7 | Saue, Harju maakond | 4:58 | |
18:30 - 18:45 | 7 | ProDance Kuusalu | "Dünamiit" | Kirsika Kirsi | 4..7 | Kuusalu vald, Harju maakond | 3:23 |
8 | Minu Tantsukooli Ääsmäe grupp | "Teepidu" | Katariina Remmelgas | 4..7 | Saue, Harju maakond | 3:17 | |
9 | V.A.T Stuudio KIILI | "Vee jaht" | Birgit Plaser | 4..7 | Kiili vald, Harju maakond | 3:27 | |
10 | PartnerAkro | "Viikingite kojutulek" | Merit Illak | 4..7 | Keila, Harju maakond | 3:46 | |
18:49 | VAHEAEG | 15:00 | |||||
19:04 | Maakondlike tantsupäevade zürii tutvustamine | 7:00 | |||||
19:00 - 19:15 | 11 | V.A.T Stuudio KIILI | "Kõik või mitte midagi!" | Birgit Plaser | 1..4 | Kiili vald, Harju maakond | 3:11 |
12 | Kallavere Keskkool | "Kollid" | juhendaja ja õpilased | 4..7 | Maardu, Harju maakond | 3:00 | |
19:15 - 19:30 | 13 | ProDance Kose | "Tantsutuhin" | Kirsika Kirsi | 4..7 | Kose vald, Harju maakond | 3:17 |
14 | Diva tantsustuudio | "Põgenemine" | Marit Miller | 4..7 | Keila, Harju maakond | 3:04 | |
15 | Vikerkaar Saue | "Inimene?" | Gerly Aadli | 10..12 | Saue, Harju maakond | 3:12 | |
16 | V.A.T Stuudio KIILI | "Kahepalgeline" | Birgit Plaser | 4..7 | Kiili vald, Harju maakond | 3:25 | |
19:30 - 19:45 | 17 | MyDance Saue valla Esindusrühm | "Aeg" | Sofia-Liis Liiv | 4..7 | Saue vald, Harju maakond | 2:10 |
18 | PartnerAkro | "Looduse mäng" | Tuuli Riit | 6..9 | Keila, Harju maakond | 4:48 | |
19:41 | VAHEAEG | 15:00 | |||||
19:56 | Kontserdijuhi juhhei | 5:00 | |||||
20:00 - 20:15 | 19 | Minu Tantsukool - Esindusgrupp | "Eksortsism" | Elina Melanija Tannenberg ja Gerda Bergmann | 6..9 | Saue, Harju maakond | 2:58 |
20 | V.A.T Stuudio KIILI | "Ülekuumenemine" | Birgit Plaser | 6..9 | Kiili vald, Harju maakond | 3:12 | |
21 | ProDance Kuusalu noored | "Täiskäik" | Kirsika Kirsi | 6..9 | Kuusalu vald, Harju maakond | 2:15 | |
22 | Vikerkaar Saue | "Väädid" | Häldi Kasak | 10..12 | Saue, Harju maakond | 4:00 | |
20:15 - 20:30 | 23 | V.A.T Stuudio SAKU | "Näeme tantsupõrandal!" | Birgit Plaser | 6..9 | Saku vald, Harju maakond | 3:01 |
24 | PartnerAkro | "Raskusjõud" | Kert Ridaste | 10..12 | Keila, Harju maakond | 4:00 | |
25 | Keeris | "Reede õhtu" | Claudia Kastein | 6..9 | Viimsi vald, Harju maakond | 2:36 | |
20:26 | KELLY VASK // rahva lemmik + žürii tunnustuspreemiad | 25:00 |
Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee