Koolitants 2023 maakondliku tantsupäeva esinemisgraafik

Toimumiskoht:
Reede, 10. märts 2023 kell 18.00 Paide Muusika- ja Teatrimaja / Järva- ja Raplamaa maakondlik, 10.03.23
Vanuseklassid:
(3)4—6-aastased (ehk mudilased); (6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
18:00 - 21:35
Nimekirja viimati muudetud:
7. märts 2023 22:00:44

NB! Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
18:00 Algab Koolitants 2023 Järva- ja Raplamaa tantsupäev // KELLY VASK 10:00
18:00 - 18:15 1 Rapla Tantsustuudio "Kingitus" Liis Pärn mud Rapla, Rapla maakond 2:52
2 BrenDance FLOORA "Unista" Brenda Toome 1..4 Märjamaa vald, Rapla maakond 1:59
18:15 - 18:30 3 Paide Tantsustuudio "Bergenite pidusöök" Helit Seljamaa 1..4 Paide, Järva maakond 2:26
4 Hagudi Põhikool "Tantsides" Helen Reimand 4..7 Rapla vald, Rapla maakond 3:08
5 Rapla Tantsustuudio "Tule tutvusta end" Liis Pärn 1..4 Rapla, Rapla maakond 2:38
6 ETA Tantsukool "Püsiühendus" Karoline Suhhov ja Maarja Eliisabet Roosalu 4..7 Tallinn, Harju maakond 3:00
7 Paide Tantsustuudio "Kromaatiline harmoonia" Triinu Leedmaa 4..7 Paide, Järva maakond 2:23
18:30 - 18:45 8 BrenDance FOOKUS "Igatsedes" Brenda Toome 4..7 Märjamaa vald, Rapla maakond 1:40
9 Dreamstudio "Pea üles printsess, muidu kukub kroon maha" Julia Koneva 4..7 Tallinn, Harju maakond 4:30
18:39 VAHEAEG 15:00
18:54 Maakondlike tantsupäevade zürii tutvustamine 7:00
19:00 - 19:15 10 BrenDance FÖÖNIKS "Lase lahti" Brenda Toome 6..9 Märjamaa vald, Rapla maakond 3:25
11 Türi Tantsustuudio "Tuuled" Helit Seljamaa 1..4 Türi, Järva maakond 2:34
12 ETA Tantsukool "i-mpulss" Eliisa Sirelpuu 4..7 Tallinn, Harju maakond 3:58
13 Bum Di Clap Tantsustuudio "Pahandus otsib meid" Kristiina Liukanen 4..7 Rapla, Rapla maakond 2:29
19:15 - 19:30 14 Paide Tantsustuudio "Me oleme võrdsed" Triinu Leedmaa 6..9 Paide, Järva maakond 3:05
15 ETA Tantsukool "Kulg" Tantsijad ja juhendaja 6..9 Tallinn, Harju maakond 4:00
16 Rapla Tantsustuudio "Katkematu jõgi" Liis Pärn 1..4 Rapla, Rapla maakond 3:05
17 Türi Tantsustuudio "Tunnete torm" Helit Seljamaa 4..7 Türi, Järva maakond 2:46
19:30 - 19:45 18 Stuudio dotE Tantsukool "Motitajad" Kati Ly Koit, Kadi Aare ja tantsijad 4..7 Tallinn, Harju maakond 3:00
19:33 VAHEAEG 15:00
19:48 Kontserdijuhi juhhei 5:00
19:45 - 20:00 19 ETA Tantsukool "fluidum: ta on jõud" Julia Koneva 10..12 Tallinn, Harju maakond 4:30
20 Paide Tantsustuudio "Vii mind koju" Triinu Leedmaa 6..9 Paide, Järva maakond 2:34
20:00 - 20:15 21 BrenDance FÖÖNIKS "Järgi oma sisetunnet" Brenda Toome 6..9 Märjamaa vald, Rapla maakond 2:44
22 Türi Tantsustuudio "Maaväline maagia" Helit Seljamaa 6..9 Türi, Järva maakond 2:20
23 ETA Tantsukool "ma tahan tantsu jaagust ja roosist" Julia Koneva 4..7 Tallinn, Harju maakond 3:30
24 Paide Hammerbecki Põhikooli 9B "Unehalvatus" Karmen Danjuk 6..9 Paide, Järva maakond 4:15
20:15 - 20:30 25 Rapla Tantsustuudio "Imeline elu" Liis Pärn 4..7 Rapla, Rapla maakond 2:30
26 Paide Hillar Hanssoo Põhikooli 9A "Põrguhirm" Elizabeth Lindjärv ja Iris Arold 6..9 Paide, Järva maakond 2:55
20:23 VAHEAEG 15:00
20:38 Kontserdijuhi juhhei 5:00
20:30 - 20:45 27 VK Janika Tantsuline Eliit "Tagalas" Elina Gorelašvili 10..12 Tartu, Tartu maakond 3:30
20:45 - 21:00 28 BrenDance FÖÖNIKS "MINA- SINA- MEIE" Brenda Toome 6..9 Märjamaa vald, Rapla maakond 4:09
29 Türi Tantsustuudio "Magus vale" Helit Seljamaa 10..12 Türi, Järva maakond 2:13
30 ETA Tantsukool "Sibisibisibi" Eliisa Sirelpuu 10..12 Tallinn, Harju maakond 3:27
31 Rapla Tantsustuudio "Muutuste tuul" Liis Pärn 6..9 Rapla, Rapla maakond 2:44
21:00 - 21:15 32 Dreamstudio "100 aastat kõrbes" Julia Koneva ja Karmen Teesi Pregel 10..12 Tallinn, Harju maakond 5:00
33 Paide Hillar Hanssoo Põhikooli 6.b klass "Hoppaa!" Kenzo Brauer 4..7 Paide, Järva maakond 2:27
21:10 KELLY VASK // rahva lemmik + žürii tunnustuspreemiad 25:00

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee