Koolitants 2014 Tantsud piirkondliku tantsupäeva esinemisgraafik
- Toimumiskoht:
- Tallinn, Salme Kultuurikeskus, 16.03.14
- Vanuseklassid:
- Mudilased; 1.-3. klass; 4.-6. klass; 7.-9. klass; 10.-12. klass
- Kestus:
- 12:00 - 14:50
- Nimekirja viimati muudetud:
- 11. märts 2014 14:53:51
NB!
Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.
Aeg | Nr | Trupi nimi | Tantsu pealkiri | Tantsu autor | VA | Aadress | Kestus |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 | Sissejuhatus | 20:00 | |||||
12:15 - 12:30 | 1 | Mustamäe Laste Loomingu Maja showtantsuring "Jete" | "Võlumets" | Diana Senkel, Liis-Katrin Avandi | mudilased | Tallinn, Harju maakond | 3:00 |
2 | Meelespea | "Tibukesed" | Marina Maksimova | mudilased | Maardu, Harju maakond | 2:00 | |
3 | Tallinna Kopli Noortemaja mudilaste tantsugrupp | "Kingarock" | Jelena Fortunova | mudilased | Tallinn, Harju maakond | 1:36 | |
4 | Mustamäe Laste Loomingu Maja tantsuring "Filigraan" | "Mesilased" | Nadežda Chalaja | mudilased | Tallinn, Harju maakond | 2:20 | |
12:30 - 12:45 | 5 | Tantsuteater Polly | "Marionettide tants" | Polina Žukova | 1..3 | Tallinn, Harju maakond | 2:59 |
6 | E.T.A. Tantsukooli Balletistuudio 15. rühm | "Male" | Dagmar Rang Saal | 1..3 | Tallinn, Harju maakond | 3:14 | |
7 | VeeraVeronika | "Oh, Vicky!" | ALEKSANDR IVAŠKEVITŠ | 1..3 | Tallinn, Harju maakond | 1:41 | |
8 | ETV lastekoor | "Lendurid" | Tantsijad ja juhendaja | 1..3 | Tallinn, Harju maakond | 3:00 | |
9 | X-Generation | "Koolibrid tantsivad" | Jelena Kovalenko | 1..3 | Tallinn, Harju maakond | 3:18 | |
12:45 - 13:00 | 10 | Carolina Master | "Smurfid 3" | Kristi Veskimäe, Merle Kaare, Ahto Pääsik | 1..3 | Tallinn, Harju maakond | 5:00 |
11 | Kati Tantsustuudio | "Tipptunni vangid" | Margot Leismann | 1..3 | Tallinn, Harju maakond | 3:10 | |
12 | Stuudio dotE Tantsukool | "Porisejad" | Kat Ly Koit | 1..3 | Tallinn, Harju maakond | 2:39 | |
13 | V.A.T Stuudio SAKU | "Mul on jälle palavik" | Riin Uusna | 1..3 | Saku vald, Harju maakond | 3:09 | |
13:00 - 13:15 | 14 | Tantsuteater Polly Tallinna Linnupesa Lasteaed | "Kavalad hiired" | Polina Žukova | 1..3 | Tallinn, Harju maakond | 3:00 |
13:07 | Vaheaeg | 20:00 | |||||
13:15 - 13:30 | 15 | Dragonfly Dance | "Unes või ilmsi" | Anni Härma | 4..6 | Keila, Harju maakond | 3:20 |
13:30 - 13:45 | 16 | Carolina Master | "Grafiti" | Olesja Kazeko, Merle Kaare | 4..6 | Tallinn, Harju maakond | 5:00 |
17 | OMAtsirkus | "muah" | Kaja Kann | 7..9 | Tallinn, Harju maakond | 3:50 | |
18 | Carolina Master | "Stepfordi naised" | Merle Kaare,Mari.Ann Kaare,Eliise Põldma | 7..9 | Tallinn, Harju maakond | 5:00 | |
13:45 - 14:00 | 19 | "Keeris" | ""Vana põld"" | Anu Mölder,Ene Mets | 7..9 | Viimsi vald, Harju maakond | 2:50 |
20 | P.I.P.E. | "Hingamine" | Dimitri Kruuz | 7..9 | Tallinn, Harju maakond | 5:00 | |
21 | Väike kägu | "Klouni pisarad" | Eliisa Lott | 10..12 | Tallinn, Harju maakond | 5:00 | |
14:00 - 14:15 | 22 | Carolina Master | "Õhtusöök kahele" | Eliise Põldma,Kätlin Raja | 10..12 | Tallinn, Harju maakond | 4:00 |
23 | DanceAct Tantsustuudio | "Saatuste ristumispunkt" | Anastassia Vassiljeva | 10..12 | Tallinn, Harju maakond | 2:49 | |
24 | E.T.A. Tantsukooli värk | "Milesia" | Rauno Zubko | 10..12 | Tallinn, Harju maakond | 4:26 | |
25 | Tantsustuudio Remei | "Trollid" | Maja Shabanova | 10..12 | Tallinn, Harju maakond | 2:53 | |
14:15 - 14:30 | 26 | D.r.e.a.m. Studio | "Juurepung" | Julia Koneva | 10..12 | Tallinn, Harju maakond | 3:22 |
27 | MODUS | "Setoswing" | Piret Torm-Kriis | 10..12 | Tallinn, Harju maakond | 3:25 | |
28 | E.T.A. Tantsukooli vilistlased | "Domina" | Rauno Zubko | 10..12 | Tallinn, Harju maakond | 5:00 | |
14:30 | Lõpetamine | 20:00 |
Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee